دوره آشنایی با ایزو ISO

دوره آشنایی با ایزو ISO

(ISO) كه مقر آن در ژنو می باشد, یك سازمان غیر دولتی بین المللی است كه در 24 فوریه سال 1947 تاسیس یافت. این سازمان متشكل از موسسه های ملی استاندارد كردن 130 كشور بزرگ و كوچك, صنعتی و در حال توسعه از كلیه مناطق دنیا می باشد.

وظیفه اصلی (ISO) توسعه استاندارد كردن و فعالیت های مرتبط در جهان با نگرشی تسهیل كننده نسبت به تبادلات بین المللی كالاها و خدمات, بهبود همكاری در محدوده علمی, فنی, اطلاعاتی و فعالیت های اقتصادی و حمایت از تولید كننده و مصرف كننده می باشد.

سازمان بین المللی استاندارد (ISO) تدوین استانداردهای فنی و اختیاری را بر عهده دارد. این استانداردها تقریباً شامل كلیه موارد مربوط به تكنولوژی می گردد و نیز كمك به ساخت و عرضه كالاها و خدمات موثرتر, ایمن تر و بهداشتی تر می نماید. استانداردهای (ISO) تجارت و بازرگانی بین كشورها را آسان تر و صحیح تر می كند و به طور كلی از مصرف كنندگان كالاها و خدمات حمایت كرده و زندگی آنها را سهل تر می نماید.

به عبارت دیگر اقدامات (ISO) كه منتج به موافقت نامه های بین المللی گشته, نهایتا به صورت استانداردهای بین المللی چاپ می شود.

صدور مدرک بسیار معتبر پس از دوره

خانه ی مدیریت صنعتی، برگزار کننده انواع دوره های آموزشی در زمینه ایزو توسط اساتید حرفه ای ضمن ارائه مدرک معتبر (تحت اعتبار گلوبال گروپ) فعالیت می کند.

برای بالا بردن سطح علمی خود در  زمینه ایزو ISO می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

دوره سرممیزی ایزو 9001

دوره ایزو 45001

دوره ایزو 9001

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *