دوره آموزش مدیریت ریسک

دوره آموزش مدیریت ریسک

در اين متن اطلاعاتي درباره ي مديريت ريسك و اصول و رهنمود های آن ارائه شده است :

سازمان هایی که ریسک را به طور موثر مدیریت می کنند، از خودشان محافظت کرده و در رشد فعالیت خود موفق هستند. چالش هر فعالیتی، تلفیق اقدامات خوب در عملیات روزمره به کارگیری آن در جنبه های بیشتری از فعالیت سازمانی است.رویه ها و فرآیندهای جاری مدیریت ریسک در بسیاری از سازمان ها شامل اجزایی از مدیریت ریسک می باشد و بسیاری از سازمان ها قبلا یک فرآیند مدیریت ریسک رسمی را برای انواع خاصی از ریسک یا اوضاع و احوال برگزیده اند . در چنین مواردی سازمان می تواند تصمیمی مبتنی بر اجرای بازنگری نقادانه ی رویه ها و فرآیندهای موجود در پرتو این استاندارد اتخاذ کند.

هدف

هدف از تدوین این استاندارد ارائه ی اصول و رهنمودهایی عام در مورد مدیریت ریسک است . این استاندارد می تواند مورد استفاده هر بنگاه عمومی، خصوصی یا اجتماعی، انجمن، گروه یا فرد قرار گیرد. با پیاده سازی اصول و دستورالعمل های ایزو 31000 در سازمان خود، می توانید کارآیی عملیاتی خود را بهبود بخشید و اعتماد دولت و سهامداران را جلب کنید و تلفات را کاهش دهید. این استاندارد بین المللی همچنین به شما در تقویت عملکرد سلامت و ایمنی کمک کرده و یک بنیان قوی برای تصمیم گیری و تشویق مدیریت فعال در کلیه زمینه ها را فراهم می کند.

 

صدور مدرک بسیار معتبر پس از دوره

خانه ی مدیریت صنعتی،دوره آموزش مدیریت ریسک را با فراهم کردن کلیه امکانات آموزشی و توسط اساتید خبره برگزار می نماید.

این دوره برای مرداد ماه سال 97 برنامه ریزی گردیده است.هزینه دوره مبلغ 4.000.000 ریال به همراه پذیرایی و صدور گواهینامه اموزشی از گلوبال گروپ می باشد.

امیدواریم که بتوانیم در نیل شما به اهداف بزرگتان بخش کوچکی را سهیم باشیم.

برای بالا بردن سطح علمی خود در زمینه آموزش مدیریت ریسک می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

ذوره ایزو 9001

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *