دوره ایزو 14001

دوره ایزو 14001:2015

متن زیر اطلاعاتی در مورد دوره ایزو 14001:2015 ارائه می دهد.

مزایای رقابتی و تاثیر ایزو 14001

نواوری زیست محیطی یک ابزار مهم برای کمک به شرکت‌ها برای کاهش تاثیر زیست‌محیطی آن‌ها و کسب مزیت رقابتی در محیط‌های رقابتی فزاینده است. علی‌رغم تحقیقات اخیر در این زمینه ، یافته‌های مربوط به رابطه بین نواوری زیست محیطی و عملکرد شرکت همچنان متناقض و ناقص است. هدف این مطالعه روشن کردن این رابطه با گنجاندن مزایای رقابتی به عنوان واسطه بین نواوری زیست محیطی و عملکرد شرکت است.

این مطالعه نشان می‌دهد که مزایای رقابتی میانجی و تقویت رابطه بین نواوری زیست محیطی و عملکرد شرکت است. علاوه بر این ، نتایج نشان می‌دهد که ایزو 14001 علاوه بر اینکه بر مزایای رقابتی تاثیر می‌گذارد منجر به مزایای رقابتی بزرگتری می‌شود، درحالی که ارتباط بین ISO ۱۴۰۰۱ و عملکرد شرکت به لحاظ آماری قابل‌توجه نیست.

بحث در حال انجام در مورد اینکه آیا به محیط زیست پرداخته می شود با فرضیه پورتر شروع شد و تا بحال برای چندین دهه ادامه داشته است. فرضیه پورتر بیان می کند که رعایت قوانین و مقررات باعث نوآوری می شود، به این ترتیب شرکت ها می توانند مزایای دوگانه حفاظت از محیط زیست و عملکرد کسب و کار را افزایش دهند.

 

صدور مدرک بسیار معتبر پس از دوره

خانه ی مدیریت صنعتی، دوره ایزو 14001 را در قالب تشریح الزامات، ممیزی داخلی و سرممیزی برگزار می کند. گواهی پایان دوره نیز تحت اعتبار گلوبال گروپ و IRCA (سرممیزی) می باشد.

برای بالا بردن سطح علمی خود در زمینه ایزو 14001 می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

با دوره سرممیزی ایزو با ما باشید.

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *