دوره نرم افزار متلب

دوره نرم افزار متلب

 

نرم افزار متلب (MATLAB) محیطی برای محاسبات عددی برمبنای رویکرد ماتریسی است. در این نرم افزار کلیه اعداد ورودی بصورت ماتریسی به نمایش درمی آیند. در نزم افزار متلب توابع فراوانی وجود دارد؛ ولیکن علاوه بر این توابع برنامه نویس می تواند توابع دیگری در متلب تعریف نماید. همچنین استفاده از این توابع بسیار راحت و کارا می باشد. برنامه های متلب اکثرا متن باز بوده و درواقع(مانند بیسیک) مفسر می باشند.

نرم افزار متلب قابل کاربرد در ریاضیات و محاسبات، ساخت و پیاده سازی الگوریتم های ریاضی، جمع آوری داده، مدلسازی و شبیه سازی و تحلیل مدل، رسم گراف های مهندسی، کاربردی کلیه رشته های مهندسی و… است. هسته متلب برای سرعت و کارایی بالا نسبت به زبان C نوشته ولی رابط گرافیکی آن به زبان جاوا پیاده سازی شده است.

خانه مدیریت صنعتی دوره آموزشی نرم افزار متلب را توسط برترین استاد مجرب در زمینه آموزش و کاربرد این نرم فزار برگزار می کند. این دوره آموزشی در طی 32 ساعت و بصورت کارگاهی انجام می شود. همچنین در صورت لزوم از سرفصل های دانشگاهی برای آموزش هر چه بهتر و کاربردی تر این نرم افزار استفاده می گردد. مدرک پایان دوره آموزشی نیز تحت اعتبار گلوبال گروپ انگلستان می باشد.

 

برای بالا بردن سطح علمی خود در بخش نرم افزاری از جمله متلب،می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *