دوره HSE-MS

دوره HSE-MS

هر مجموعه ای که دارای گواهینامه HSE باشد بدین معناست که آن مجموعه در راستای فعالیت خود و اجرای فرایندهای تعریف شده اش ، کلیه الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان خود و همچنین الزامات مربوط به محیط زیست را دارد رعایت می کند.

HSE-MS: در واقع سازمانی که موفق به طراحی ، مستندسازی ، استقرار و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001 و گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 گردد ، همان سیستم مدیریت HSE را پیاده سازی کرده اند.

در واقع سیستم مدیریت HSE به نوعی از ترکیب دو استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایی OHSAS18001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 حاصل شده است.

لازم به ذکر است برای طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت HSE بهتر است ابتدا و یا همزمان سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نیز طراحی و پیاده سازی گردد. دلیل این کار وجود اشتراکات اساسی بین این سه استاندارد است و این کار باعث کاهش هزینه های پیاده سازی، ثبت و صدور مجدد خواهد شد.

صدور مدرک بسیار معتبر پس از دوره

خانه ی مدیریت صنعتی،دوره آموزش و پیاده سازی HSE-MS در محیطی متناسب با آموزش و توسط اساتید حرفه ای در این زمینه برگزار می کند. پس از اتمام دوره نیز گواهی تحت اعتبار Global Group اهداء می گردد.

امیدواریم که بتوانیم در نیل شما به اهداف بزرگتان بخش کوچکی را سهیم باشیم.

برای بالا بردن سطح علمی خود در زمینه  HSE-MS که کاربرد فراوانی در صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت،پتروشیمی و ساختمانی دارد،می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

One thought on “دوره HSE-MS”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *