دوره ی کنترل پروژه MSP

دوره ی کنترل پروژه MSP

با استفاده از نرم افزارMSP مي توانيد به ساده ترين شيوه ممکن  زمان اجراو تکميل  کليه فعاليت هاي  پروژه را تخمين بزنيد و از اجرا و تحويل به موقع پروژه اطمينان حاصل نمائيد.

درزمان  آغاز عمليات اجرايي  پروژه نيزمي‌توانيد با ثبت  تاريخ هاي واقعي آغاز و پايان هر فعاليت اطلاعات را به روز رساني کنيد  در اين زمان نرم افزار MSP سرعت و روند پيشرفت برنامه ها  را با توجه به زمان بندي واقعي ثبت شده مجدداً محاسبه خواهد کرد و مشخص خواهد کرد با توجه به زمان بندي جديد پروژه چقدر زودتر و يا ديرتر از برنامه پيش بيني شده به اتمام خواهد رسيد.

يکي ديگر از مزاياي استفاده از اين نرم افزار ارائه گزارش هاي دوره اي با قابليت چاپ است . بنابراين مي توان ادعا کرد اين نرم افزار به افزايش قابليت هاي مديريتي افراد در زمينه هاي زمان بندي ، برنامه ريزي منابع ، گزارش گيري و گزارش دهي و غيره کمک مي کند.

 

صدور مدرک بسیار معتبر پس از دوره

خانه ی مدیریت صنعتی، برگزار کننده دوره آموزشی انواع نرم افزارهای کاربردی، این دوره را بصورت مقدماتی و پیشرفته برگزار می کند. همچنین مدرک پایان دوره معتبر (تحت اعتبار گلوبال گروپ) می باشد.

برای یادگیری تخصصی نرم افزار MSP که اهمیت بالایی برخوردار می باشد، می توانید با کارشناسان خانه مدیریت صنعتی تماس بگیرید:

021-88397446،88397795

ارتقای سطح دانش، صنعت به روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *